Roluri si responsabilitati

Fiecare membru din echipa noastra are rolul sau bine stabilit si isi cunoaste inca de la inceput responsabilitatile. Impreuna, oferim clientilor o experienta pe masura asteptarilor!

Profesionisti ai produselor proaspete

Fie ca vorbim despre bucatari, brutari, patiseri, cofetari, pizzeri, macelari sau preparatori peste, profesionistii nostri sunt cei responsabili de prospetimea si calitatea produselor realizate in laboratoarele proprii Carrefour.

Lucrator comercial

Lucratorii nostri comerciali sunt cei care se ocupa ca rafturile sa fie pline si bine organizate de fiecare data. In acelasi timp, ei ajuta clientii cu diverse informatii despre produsele sau serviciile magazinului.

Casier

Dexteritatea si rapiditatea sunt doar doua dintre calitatile casierilor Carrefour. Priceperea lor este dovedita cu fiecare bon fiscal, iar clientii sunt multumiti de amabilitatea lor.

Manager Hipermarket

Managerul Hipermarket gestioneaza si modeleaza activitatea specifica unuia sau mai multor raioane in vederea atingerii unor rezultate concrete. Colaboreaza alaturi de o echipa dedicata, totul pentru a veni in intampinarea clientilor. Din acest motiv, este important sa cunoasca foarte bine mecanismul de functionare si sa imbunatateasca permanent raionul sau departamentul de care este responsabil.

Manager Supermarket

Managerul Supermarket este un adevarat dirijor, capabil sa coordoneze fiecare activitate comerciala si administrativa. Alaturi de echipa sa, identifica toate piesele de puzzle si le pozitioneaza la locul potrivit, astfel incat clientii Carrefour sa se bucure de timpul petrecut in magazin si sa revina cu drag.

Achizitor

Achizitorii Carrefour sunt mereu preocupati de identificarea unor furnizori de incredere si de negocierea corecta a contractelor si a preturilor de achizitie. In plus, ei asigura o gama larga de produse de calitate in magazinele noastre.